Kateřina Strnadlová Adámková | Kosmetika u VÁS | Barvová typologie


Kateřina
Strnadlová Adámková

biokosmetička a vizážistka, poradce pro výživu a zdravý život

Adresa:
Martinov 315,
277 13 Záryby- Praha východ

Tel.: 774­ 092 081
info(zavináč)kosmetikauvas.cz

SLUŽBY - BARVOVÁ TYPOLOGIE

"Ve špatně zvolených barvách vypadáme unaveně, bez energie, starší a působíme nesympaticky. Jen v barvách svého barevného typu zazáříme a případné chyby na kráse se zhodnotí na individuální zvláštnosti. Správná barva v sousedství tváře zvýrazní barvu a lesk očí, lichotí pleti, zdůrazní rty. Barevný typ se věkem nemění."

Nenahraditelná služba pro proměnu Vaší image!

Při světle posuzuji Váš přirozený kolorit tj. barvu očí, vlasů, obočí, tón pleti a rtů. To vše dohromady vytváří Váš originální nezaměnitelný půvab. Vhodné barvy krásně prosvětlí tvář a Vy získáte mladistvý, energický vzhled. Individuálně vyhledám Vaše nejslušivější barvy a jejich kombinace. Od této doby si můžete být jisti, svým výběrem účesu, oděvů, doplňků, šperků, brýlí a bižuterie.

Typologie dle čtyřech ročních období je určení Vaše typu, sladění barev, líčení, poradenství v této oblasti a mj. dostanete i kartičku s barvy do kabelky a popis k Vašemu typu.

Dozvíte se, jaké používat barvy, materiály a vzory látek, doplňky (obuv, kabelky, brýle, šátky, rukavice a šperky) a jak se líčit. Dále zhodnotím Vaše vlasy, které barvy a střih jsou pro Vás nejoptimálnější.

Doba trvání: 60min.


typo

 

Kateřina Strnadlová Adámková
Copyright 2009 © Kateřina Strnadlová Adámková. All rights reserved.