Kateřina Strnadlová Adámková | Kosmetika u VÁS | Image ženy


Kateřina
Strnadlová Adámková

biokosmetička a vizážistka, poradce pro výživu a zdravý život

Adresa:
Martinov 315,
277 13 Záryby- Praha východ

Tel.: 774­ 092 081
info(zavináč)kosmetikauvas.cz

SLUŽBY - IMAGE ŽENY

Barvová typologie

Díky barvovému poradenství můžete nalézt svou individuální paletu barev pro líčení, oblékání a doplňky.

?Ve špatně zvolených barvách vypadáme unaveně, bez energie, starší a působíme nesympaticky. Jen v barvách svého barevného typu zazáříme a případné chyby na kráse se zhodnotí na individuální zvláštnosti. Správná barva v sousedství tváře zvýrazní barvu a lesk očí, lichotí pleti, zdůrazní rty. Barevný typ se věkem nemění.?

Nenahraditelná služba pro proměnu Vaší image!

Mohu Vás také naučit líčení pro Vaši denní potřebu.

Při světle posuzuji Váš přirozený kolorit tj. barvu očí, vlasů, obočí, tón pleti a rtů. To vše dohromady vytváří Váš originální nezaměnitelný půvab. Vhodné barvy krásně prosvětlí tvář a Vy získáte mladistvý, energický vzhled. Individuálně vyhledám Vaše nejslušivější barvy a jejich kombinace. Od této doby si můžete být jisti, svým výběrem účesu, oděvů, doplňků, šperků, brýlí a bižuterie.

Typologie dle čtyřech ročních období je určení Vaše typu, sladění barev, líčení, poradenství v této oblasti a mj. dostanete i kartičku s barvy do kabelky a popis k Vašemu typu.

Dozvíte se, jaké používat barvy, materiály a vzory látek, doplňky (obuv, kabelky, brýle, šátky, rukavice a šperky) a jak se líčit. Dále zhodnotím Vaše vlasy, které barvy a střih jsou pro Vás nejoptimálnější. Díky barvovému poradenství můžete nalézt svou individuální paletu barev pro líčení, oblékání a doplňky.

Doba trvání: 60min.

 

Kateřina Strnadlová Adámková
Copyright 2009 © Kateřina Strnadlová Adámková. All rights reserved.