Kateřina Strnadlová Adámková | Kosmetika u VÁS | Kosmetika Nobilis Tilia


Kateřina
Strnadlová Adámková

biokosmetička a vizážistka, poradce pro výživu a zdravý život

Adresa:
Martinov 315,
277 13 Záryby- Praha východ

Tel.: 774­ 092 081
info(zavináč)kosmetikauvas.cz

KOSMETIKA NOBILIS TILIA

Pracuji také s přírodní léčebnou biokosmetikou Nobilis Tilia.

Pravidelně se účastním firemních akcí a kurzů.

Biokosmetiku můžete lépe poznat i koupí malých vzorků.

Nobilis Tilia je česká společnost, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem čistě přírodní léčebné i pěstící kosmetiky.Unikátní přípravky v sobě spojují nové poznatky o účincích léčivých rostlin s tradičními historickými zkušenostmi. Aromaterapeutická biokosmetika Nobilis Tilia podporuje cestu k sobě a objevení vlastní jedinečnosti.

Historie společnosti se datuje od roku 1994, kdy byla založena značka Nobela, později přejmenovaná na Nobilis Tilia, která své jméno získala podle domovského města Krásné Lípy, centra národního parku České Švýcarsko. V roce 2007 firma dala podnět a také se aktivně podílela na tvorbě standardů pro českou biokosmetiku značenou certifikáty CPK a CPK bio.

Šetrná práce s přírodními materiály je důležitou součástí firemní filozofie a všechny suroviny jsou zpracovávány s náležitou péčí. V Nobilis Tilia ctí ruční práci, odmítají živočišné suroviny a pokusy na zvířatech, maximálně využívají suroviny z ekologického zemědělství a vyrábí bez syntetických a konzervačních látek, kdykoliv je to možné.

Aromaterapeutická biokosmetika Nobilis Tila je vyrobena šetrným způsobem tak, aby zůstala co nejvíce zachována biodynamika rostlinných surovin, které tyto výrobky tvoří. Podstatnou složkou tradičních receptur jsou éterické oleje určující specifické působení každého výrobku. Vedle příznivých účinků na momentální stav pokožky, které jsou společné většině kosmetických výrobků, harmonizují i celkový stav organismu a psychiky, což je pro aromatické výrobky Nobilis Tilia výjimečné.

Na certifikaci biokosmetiky se můžete podívat zde: https://eshop.nobilis.cz/certifikace-kosmetiky

Mohu doporučit produkty balené do fialového skla: https://eshop.nobilis.cz/obaly-z-fialoveho-skla

nobilis

Kateřina Strnadlová Adámková
Copyright 2009 © Kateřina Strnadlová Adámková. All rights reserved.