Kateřina Strnadlová Adámková | Kosmetika u VÁS | Kosmetika Original ATOK


Kateřina
Strnadlová Adámková

biokosmetička a vizážistka, poradce pro výživu a zdravý život

Adresa:
Martinov 315,
277 13 Záryby- Praha východ

Tel.: 774­ 092 081
info(zavináč)kosmetikauvas.cz

KOSMETIKA ORIGINAL ATOK

Pracuji s kosmetickými produkty firmy Original ATOK. Tato kosmetika se zaměřuje především na vysokou kvalitu, čerstvé produkty, ekonomickou výhodnost, ohleduplnost k přírodě, profesionalitu, vzdělávání a v neposlední řadě mezinárodní spolupráci.

Společnost Cosmetics ATOK International byla založena v roce 1997. Dnes je dynamickou prosperující firmou, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem přírodní aromaterapeutické kosmetiky pod značkou Original ATOK. Z široké nabídky kosmetických produktů vhodných pro všechny věkové kategorie jmenujme za všechny například koupelové a sprchovací oleje, krémy, masážní oleje, přípravky na vlasy, krémy, preparáty intimní hygieny, éterické a rostlinné oleje. K výrobě preparátů jsou použity certifikované přírodní suroviny a pouze nezbytně nutné minimum přídavných látek, které umožňují například emulgaci u krémů, případně oddalují oxidaci.

Požitek z vůně a dotyku

Aromaterapie je holistická metoda, která cílevědomě využívá vůní rostlin k dosažení a uchování fyzické i psychické pohody člověka. Představuje příjemnou terapii, při níž se spojuje požitek z vůně s ozdravnou silou dotyku. Umožňuje individuální přístup, širokou škálu prostředků i způsobů využití a v mnoha případech nabízí šetrnou alternativu ke klasickým léčebným postupům.

Výhodou výrobků je široký sortiment, ale také i jejich cena, která je velmi příznivá.

Pokud byste měli zájem o koupi preparátů, obraťte se na můj kontakt.
Ráda Vám poradím s výběrem toho pravého produktu.

atok

Kateřina Strnadlová Adámková
Copyright 2009 © Kateřina Strnadlová Adámková. All rights reserved.