Kateřina Strnadlová Adámková | Kosmetika u VÁS | Mikromasáž očního okolí


Kateřina
Strnadlová Adámková

biokosmetička a vizážistka, poradce pro výživu a zdravý život

Adresa:
Martinov 315,
277 13 Záryby- Praha východ

Tel.: 774­ 092 081
info(zavináč)kosmetikauvas.cz

MIKROMASÁŽ OČNÍHO OKOLÍ

Jedná se o velice příjemnou masáž působící v okolí očí na odplavení toxinů, obnovu buněk, proti ztrátě vlhkosti a k oddálení stárnutí jemné pleti očního okolí. Oddaluje - zpomaluje proces stárnutí - viditelných vrásek, protože nutí pleť pracovat, prokrvuje ji a tím i zpevňuje.

Masáž snižuje prohloubení vrásek okolo očí, váčky pod očima se zmenšují, snižuje se nitrooční tlak a tím přispívá ke zlepšení zraku a k odstranění únavy očí, napomáhá k lepšímu zprůchodnění dutin. Oddaluje proces stárnutí - hlavně ?kohoutích? stop na spáncích. Zabraňuje bolestem hlavy a migrénám. Pomáhá uvolnit toxické látky z očního okolí do lymfy a podporuje obnovu buněk.

Oči a zrak jsou středem pozornosti každého obličeje, každého člověka. Jsou bránou do duše. Reprezentují člověka v každém momentě, jeho celkovou a duševní kondici organismu, proto vyžadují tu nejlepší péči.

Tato masáž je velice vhodná i jako doplněk v rámci kosmetického ošetření jednou za měsíc. Samozřejmě, že je vhodná i jako samostatná procedura cca 2 - 3 x měsíčně u pletí zralých a suchých. Vynikající je i po operaci očních víček, kdy se může provádět ihned po operaci.

Doba trvání masáže: 20-30min.

Kateřina Strnadlová Adámková
Copyright 2009 © Kateřina Strnadlová Adámková. All rights reserved.