Kateřina Strnadlová Adámková | Kosmetika u VÁS | Péče o oční pozadí


Kateřina
Strnadlová Adámková

biokosmetička a vizážistka, poradce pro výživu a zdravý život

Adresa:
Martinov 315,
277 13 Záryby- Praha východ

Tel.: 774­ 092 081
info(zavináč)kosmetikauvas.cz

SLUŽBY - PÉČE O OČNÍ OKOLÍ

Barvení řas a obočí

Jde o dočasné obarvení chloupků obočí a řas, kterým se docílí jejich zvýraznění a upoutání pozornosti. Barva se volí dle barevného typu klientky. Na chloupky obočí používám nejčastěji hnědou barvu. Na řasy nejlépe černou, ale v poslední době se aktuálně dostává velmi efektní černo-modrá barva. Doba obarvení vydrží přibližně 4-6 týdnů.

Barvení se nedoporučuje, pokud je klientka alergická, u zánětu spojivek, či jiných očních onemocnění.

Používám nedráždivé barvy, šetrné k pokožce a očím od španělské firmy Thuya.

Doba ošetření: 10-15min.

 

Trvalá na řasy

Aplikace trvalé na řasy Vám umožní zdůraznit přirozenou linii řas na dobu 2-3 měsíců. Takto upravené řasy rozjasní pohled a opticky zvětší Vaše oči. Ženy s dlouhými rovnými řasami po aplikaci působí velmi přitažlivě a sexy. Trvalá na řasy má výrazný efekt i u velmi krátkých nebo řídkých řas.

Nahradí do jisté míry i řasenku. Natočím Vaše řasy na miniaturní natáčky a zhruba po třicetiminutové proceduře dojde k jejich zvednutí a prolnutí. I po této kosmetické proceduře můžete pomoci - ještě více řasy zvýraznit - nejlépe nabarvením, nebo vhodně zvolenou a řasenkou.

K takovéto kosmetické úpravě se používají přípravky s regeneračními účinky, díky nimž nedojde k porušení nebo poškození struktury řas.

Trvalá na řasy podporuje přirozenost - Vaše řasy jsou krásně natočené a můžete upustit od množství líčidel.

Trvalá řasám v žádném případě neškodí. Ale je potřeba zdůraznit, že i o řasy je potřeba se starat a po trvalé je dobré, pokud se líčíte, používat na odlíčení olejíček, který řasy regeneruje. Tuto proceduru provádějte šetrně, nejen vzhledem k řasám, ale i citlivému očnímu okolí. K večerní aplikaci je vhodná výživná - většinou bezbarvá gelová - řasenka.

Oči by se neměly silně mnout, protože u velmi slabých řas by se mohly lámat ještě tenčí konečky, ale to platí i bez trvalé.

Doba ošetření: 30min, s barvením řas 45min.

 

Mikromasáž očního okolí

Kateřina Strnadlová Adámková
Copyright 2009 © Kateřina Strnadlová Adámková. All rights reserved.