Kateřina Strnadlová Adámková | Kosmetika u VÁS | Péče o pleť


Kateřina
Strnadlová Adámková

biokosmetička a vizážistka, poradce pro výživu a zdravý život

Adresa:
Martinov 315,
277 13 Záryby- Praha východ

Tel.: 774­ 092 081
info(zavináč)kosmetikauvas.cz

SLUŽBY - PÉČE O PLEŤ

Poskytovaná péče navrátí Vaší pleti zdravý vzhled, podpoří její vnitřní ochranné schopnosti a naplní Vás pocitem fyzického a duševního uvolnění. Při ošetření používám přírodní přípravky vyrobené výhradně z léčivých bylin.

Kosmetické ošetření se skládá z dokonalého odlíčení pleti, formování obočí do určitého tvaru, změkčení pleti, hlubokého čištění, dále klasické nebo relaxační kosmetické masáže, masky na regeneraci a zklidnění pokožky, výživného balzámu na rty, očního a pleťového krému na závěr.

Ošetření trvá 1hod 15 min (pro větší účinnost a relaxaci klienta), s tím je třeba počítat, pokud máte málo času můžeme provést zkrácené ošetření (nutno sdělit předem)..

Masáž mohu přizpůsobit pleti, stavu a věku klienta.

Masáže jsou jedním z nejobtížnějších úkonů v kosmetické péči, ale též nejúčinnějším. Nenahradí ji žádný masážní přístroj. Masáže mají svůj význam při komplexní péči o stárnoucí pleť. Dobře působí na vrásky vzniklé únavou, které zmenšuje tím, že aktivuje výživu a zvyšuje tonus kůže. Účinek je však trvalý jedině tehdy, provádí-li se pravidelně.

Masáž se uplatňuje též při některých poruchách prokrvení a promaštění pleti.

Účinek masáže je prokazatelný. Bezprostředně po masáži je pleť teplejší, růžová, zvyšuje se její prokrvení. Z kožního povrchu se mechanicky odstraní zrohovatělé zbytky buněk - kůže získává svěží vzhled. Mechanickým tlakem dojde k uvolnění mazových a potních žláz a jejich výměšků. Podporuje se látková výměna v kůži a usnadňuje se odplavení nežádoucích produktů tkáňového metabolismu. Urychlení tkáňového metabolismu v kůži má za následek úbytek podkožního tuku. Jemným působením na mimické svaly zmírňuje masáž únavu a příznivě ovlivňuje celou nervovou soustavu.

Pravidelná masáž může upravit menší oběhové poruchy, zmírnit městnání krve a tkáňového moku i otoky v tkáni a prostřednictvím nervových vláken může působit i na jiné orgány.

Relaxační kosmetická masáž

Uvolňuje svaly obličeje, napomáhá lepšímu průtoku krve a tím lepšímu vstřebávání účinných látek.

Aromaterapeutická kosmetická masáž

Tato masáž spojuje pozitivní působení vlastní masáže s účinky éterických silic a rostlinných olejů ( neobsahuje chemické konzervanty), podporuje zdravý vzhled pleti, ulevuje při zátěži a stresu, posiluje imunitu pleti.

Doba trvání masáže: 20-25min.

Provádím i odstraňování milií z obličeje.

 

Kateřina Strnadlová Adámková
Copyright 2009 © Kateřina Strnadlová Adámková. All rights reserved.